Holistická regresní terapie

Holistická regresní terapie je unikátní metoda spojující klasické regresní techniky, hypnózy a hypnoterapie, energetického léčení, úrovně duší, terapie těla, práce s emocemi, léčení současného i minulého života. Technika holistické regresní terapie je metodou Bernadety Hodkové - Getting Better School, vycházející od známého regresního terapeuta Andy Tomlinsona.

Sezení většinou probíhá v uvolněném hypnotickém transu, kde záměrem je najít základní spouštěcí mechanizmus, vztah či trauma, ktreré Vám způsobuje obtíže. Během této terapie objasníme příčiny těchto potíží a proč a jak zasahují do Vašeho současného života. Zjistíme, co je potřeba udělat, aby došlo k vyléčení či pochopení, dojde k energetickému léčení traumatu, terapii těla a narovnání vztahu na úrovni duší. Osvobození a odvedení jakýchkoliv energií, které jsou Vaší součástí. Této terapie lze použít i tzv. Proxy - sezení v zastoupení, např. u malých dětí majících zdravotní problémy nebo strachy, kdy většinou jeden z rodičů podstoupí regresi za dítě.

S čím je možné pomoci:

fyzické nemoci, bolesti, migrény, traumata, psychické problémy, neplodnost, strachy a úzkosti, závislosti, obezita, nespavost, noční můry, pocity viny, sebevědomí, poruchy stravování a příjmu potravy, vztahové problémy a další.

Sezení trvá 2 až 3 hodiny.

 

 

Kontaktujte nás

Kontakt

brána k uzdravení Olomouc +420 778727499
libor.hajda@seznam.cz